O nas

Profesjonalna myjnia ręczna Soft99 zlokalizowana jest na parkingu podziemnym CH Kupiec Poznański. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko myciem – nasze usługi to prawdziwy predetailing: najwyższej klasy codzienna kosmetyka samochodowa. Zadzwoń do nas, aby umówić się i sprawdzić jak doskonale może wyglądać twój samochód: +48 516 712 233

Zajmujemy się samochodami profesjonalnie i kompleksowo. Nasza myjnia jest certyfikowana przez największą japońską sieć detailingu samochodowego, firmę Soft99 , która w samej Azji ma 140 salonów detailingu i pielęgnacji aut. Jako jedyny przedstawiciel Soft99 w Europie zapewniamy niezrównaną jakość pielęgnacji aut.

Nasz proces mycia samochodu jest starannie opracowany i nie pozostawia miejsca na niedociągnięcia. Trudno porównywać z nim zwykłe myjnie samochodowe czy bezdotykowe. Soft99 to myjnia ręczna, w której każdy element samochodu jest starannie doprowadzany do stanu sterylnej czystości. Nawet skomplikowane usługi jak pranie tapicerki czy mycie silnika są dla nas codziennością.

Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wybrednego klienta. Wielu z nich decyduje się na pójście o krok dalej i skorzystanie z pełnej usługi detailingu, którą oferujemy w ramach G’zox Auto Detailing.